INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni gati? Taylor Swift sapo publikoi këngën e rradhës [AUDIO]

Jeni gati? Taylor Swift sapo publikoi këngën e rradhës [AUDIO]

Publikuar më: 11:38 04-09-2017

Nuk kaloi shumë kohë nga suksesi i këngës "Look What You Made Me Do", për të mos folur për klipin e saj dhe ja, këtë herë Swift godet me "...Ready For It?'"

Kënga e plotë është një vazhdimësi e këngës së lartpërmendur, por teksti të fal një ndjesi më pozitive dhe duket se bëhët fjalë për lidhjen e saj aktuale me Joe Alëyn. Madje, duket nga moment që ajo e quan “Më të ri se gjithë ish-at, por më burrëror se ata.”

Dëgjoni këngën e plotë më poshtë.

 

Kënga e plotë është një vazhdimësi e këngës së lartpërmendur, por teksti të fal një ndjesi më pozitive dhe duket se bëhët fjalë për lidhjen e saj aktuale me Joe Alëyn. Madje, duket nga moment që ajo e quan “Më të ri se gjithë ish-at, por më burrëror se ata.”

Dëgjoni këngën e plotë më poshtë.

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011439323425293
    array(1) { ["section"]=> string(65) "jeni-gati-taylor-swift-sapo-publikoi-kengen-e-rradhes-audio-36030" }