INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë që kishte manipulime dhe e meritonte Aulona fitoren në “Dancing With The Stars”, reagon Soni Malaj: Po të ti...[FOTO]

I thonë që kishte manipulime dhe e meritonte Aulona fitoren në “Dancing With The Stars”, reagon Soni Malaj: Po të ti...[FOTO]

Publikuar më: 09:52 10-06-2018

Soni Malaj është fituesja e këtij sezoni të Dancing With The Stars, ku në finalen e madhe mposhti Aulona Mustën. Mirëpo mesa duket, siç ndodh gjithmonë edhe këtë herë ka patur pakënaqësi, pasi një nga komentueset në Instagram i ka thënë Sonit se ishte pikërisht Aulona ajo e cila meritonte fitoren por sipas tij, votat ishin manipuluar.

Këngëtarja ia ka fshirë komentin por ai i ka shkruar sërish, duke detyruar Sonin t’i kthejë një përgjigje.

REPLIKAT:

Komentuesi: Sa keq per ty . me fshive comentin aha kuptova do vetem comente tmira ne insten tende .. Sa me komplekse je e tham te gjith e meritoi @aulonamusta .. qdo gje e pregatitur nga ty dhe produksioni si edhe ket vit nuk na befasoi me manipulime eja soni se me ne fund do e fitosh ,gjithsesi uroj te vlersohet vota e publikut ndojher ne ket shqiperi te mjer , Ah uroj te mos kesh probleme me holten si ja beri tunes ;))

Soni Malaj:po te t'i tregoj votat e punlikut do frikesohesh ti dhe shume te tjere,sepse kane qene frikshmerisht shume per mua.Ta fshiva komentin,sepse s'kam nerva fare per keto lloj negativitetesh.

lon.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081489086151123
    array(1) { ["section"]=> string(123) "i-thone-qe-kishte-manipulime-dhe-e-meritonte-aulona-fitoren-ne-dancing-with-the-stars-reagon-soni-malaj-po-te-ti-foto-61227" }