INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E tmerrshme! Vdes këngëtarja e njohur shqiptare në aksident?! Ja e vërteta [FOTO]

E tmerrshme! Vdes këngëtarja e njohur shqiptare në aksident?! Ja e vërteta [FOTO]

Publikuar më: 17:56 14-04-2018

Padyshim vdekja është një ndër gjërat më të tmerrshme sidomos kur pas lë një familje e cila trishtohet shumë.

Por më e keqja nga të gjitha është kur të bëjnë të vdekur me “zor”! Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ditën e sotme për këngëtaren e njohur Albërie Hadërgjonaj, mesa duket një portal e paska bërë të vdekur këngëtaren e talentuar e cila ka reaguar nga New York-u

Ditën e sotme ajo ka postuar një InstaStory, ku shkruhet: Sapo ndodhi... Aksident në Rrugën e Kombit, vdes këngëtarja shqiptare”. Menjëherë pas këtij lajmi të rremë Albëria ka reaguar duke shkruar, “Unë jam shëndoshë e mirë në Neë York”.

Siç duket këngëtarja e ka marrë me sportivitet këtë lajm “skandaloz” duke shkruar; Ja iku dhe syri i keq, duke e shoqëruar me “emoji” duke qeshur.

4ed61691-1f6f-461b-8b87-3aeccfb19204.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007821798324585
    array(1) { ["section"]=> string(82) "e-tmerrshme-vdes-kengetarja-e-njohur-shqiptare-ne-aksident-ja-e-verteta-foto-55244" }