INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fshiu e fshiu! Noizy publikoi foton nga plazhi, por fansat e “fëlliqin” keq: O katunar...[FOTO]

E fshiu e fshiu! Noizy publikoi foton nga plazhi, por fansat e “fëlliqin” keq: O katunar...[FOTO]

Publikuar më: 19:59 17-04-2018

E shohim gjatë gjithë kohës te angazhuar me punë dhe me bizneset e tij, por jo çdo gjë është punë punë dhe vetëm punë.
Noizy ka shfrytëzuar fundjavën dhe kohën e mirë të ditëve të fundit për tu relaksuar në brigjet e bregdetit Jon. Mirëpo ai nuk ishte vetëm, por ne shoqërinë e modeles seksi Oriola Marashi dhe anëtarëve të tjerë të grupit OTR.

Kur çdo gjë duket “cool”, si shoqëria, ambienti, koha, nuk mund të mungojnë as fotot e shkrepura. 

Reperi i njohur ka ndarë me ndjekësit e tij një foto në Instagram para pak ditësh ku ka hequr bluzën për te treguar tatuazhet e shumta që ka gdhendur në trup.

otrr.jpg

 

E ke trupin plot tato thot, a bon me ti prek huh”, shkroi Noizy si diçiturë, por fansat e vëmendshëm i janë kundervënë atij lidhur me faktin se reperi ka shkruar gabim fjalën “tato”.

Ata i kujtojnë faktin që ka jetuar më parë ne Londër dhe ai duhet ta dijë shumë mirë këtë, madje shkojnë aq larg saqë e quajnë edhe katunar.

Siç duket Noizy i ka lexuar komentet dhe e ka fshirë foton.

intvvvv.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027551651000977
    array(1) { ["section"]=> string(72) "e-fshiu-e-fshiu-pasi-publikoi-foton-nga-plazhi-fansat-felliqin-keq-55559" }