INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dimë që 'çmendeni' pas saj në INSTAGRAM, por modelja e famshme shfaqet në skena seksi në këtë film [FOTO]

E dimë që 'çmendeni' pas saj në INSTAGRAM, por modelja e famshme shfaqet në skena seksi në këtë film [FOTO]

Publikuar më: 17:25 29-09-2018

Emily Ratajkowski bën seks në makinë dhe striptizëm për rolin e saj të ri seksi, në filmin “Cruise”.

27 vjeçarja Emily Ratakojwski kthehet në një vajzë të keqe në dramën romantike, në të cilën ajo ka rolin kryesor në krah të aktorit Spencer Boldman, raporton revista prestigjioze “The Sun”.

Imazhet nga filmi, i cili tashmë ndodhet në kinematë amerikane tregon modelen, e cila bëhet provokative mbrapa një makine me një aktor.

Në film, ajo luan rolin e Jessica Weinberg- një studente e pasur, me origjinë Hebre-je, që ka dhe një fantazi seksuale të shfrenuar.

Tek dilte me shoqet, ajo rastësisht takon Gio Fortunato, një italiano-amerikan simpatik. Të dy më pas vazhdojnë një lidhje dashurie plot me aventuva, çmendurira dhe sigurisht rreziqe, gjatë një vere të nxehtë.

Më poshtë janë disa skena nga filmi, që duhet të themi se janë shumë të ”nxehta”.

emily_3.jpg

emily_4.jpg

emily.jpg

emily_5.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079338550567627
    array(1) { ["section"]=> string(108) "e-dime-qe-cmendeni-pas-saj-ne-instagram-por-modelja-e-famshme-shfaqet-ne-skena-seksi-ne-kete-film-foto-73456" }