INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa triumfon para Rihanna-s dhe Nicki Minaj në Spotify [FOTO]

Dua Lipa triumfon para Rihanna-s dhe Nicki Minaj në Spotify [FOTO]

Publikuar më: 17:25 12-09-2017

“New Rules” nga Dua Lipa “mposht” yjet boterore…

Këngëtarja me origjinë shqiptare po bën namin me këngët dhe ishin këto këngë të cilat e bënë Dua Lipan të triumfojë para Rihanna-s dhe Nicki Minaj në Spotify. Ajo është renditur në vendin e 17 duke arritur shifrën e 27.9M dhe duke lënë prapa këngëtare të famshme si: Selena Gomez, Nicki Minaj, Rihanna-n si dhe shume artistë të tjerë të njohur. Gjithashtu kënga e saj e fundit, "New Rules" kryeson në disa shtete në vendin e parë. Këngët e Duas po bëhen hite dhe zerot shtohen jo vetëm në klikime por edhe në llogarinë e Dua Lipas./intv.al/

spotify.jpg

dua_spotify.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0009000301361084
    array(1) { ["section"]=> string(70) "dua-lipa-triumfon-para-rihanna-s-dhe-nicki-minaj-ne-spotify-foto-36655" }