INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha dhe Rita Ora, komentojnë kështu njëra-tjetrën [FOTO]

Bebe Rexha dhe Rita Ora, komentojnë kështu njëra-tjetrën [FOTO]

Publikuar më: 12:07 13-11-2017

Më parë secila ishte fokusuar në suksesin e saj personal, ndërkombëtar.

Madje as nuk dalloheshin për ndonjë shoqëri me njëra-tjetrën ose të paktën këtë na linin të kuptohej. Por pas lajmit për bashkëpunim mes tyre, Rita Ora dhe Bebe Rexha po e forcojnë gjithnjë e më shumë shoqërinë. Këtë e tregojnë edhe komentet e lëna njëra-tjetrës duke shprehur edhe mbështetjen që japin publikisht. Kështu, në postimet e fundit mbrëmjen e kaluar Rita Ora ishte qëndra e vëmëndjes duke qenë se edhe e prezantonte spektaklin e përmasave të mëdha, MTV EMA-s. Dhe në komentet e shumta dallon edhe atë të Bebe Rexhës e cila i shrkuan: “E ke mbytur, të dua”. Dy shqiptare që na bëjnë të ndihemi dyfish krenarë.

dzgdfh.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012321472167969
    array(1) { ["section"]=> string(66) "bebe-rexha-dhe-rita-ora-komentojne-keshtu-njera-tjetren-foto-41780" }