INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Basha: Policia në momente tragjike, t’i bashkohen kryengritjes popullore

Basha: Policia në momente tragjike, t’i bashkohen kryengritjes popullore

Publikuar më: 12:57 13-01-2018

Policia e Shtetit këtë të shtunë feston Përvjetorin e 105 të krijimit të saj, por për Lulzim Basha ky institucion ndodhet në një moment tragjik.

Kreu i PD në një deklaratë për mediat, pas vizitës në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku i ftoi punonjësit e policisë t’i bashkohen kryengritjes popullore kundër aleancës së krimit

“Të bashkohemi në një aleancë vlerash për të shporrur aleancën e krimit në pushtet. Ftoj çdo burri dhe gruaje me uniformë që t’i bashkohet kryengritjes popullore”, tha Basha.

Më tej lideri i opozitës theksoi se “në këtë 105 vjetor policia ndodhet në një moment tragjik sepse është tradhtuar nga politika”.


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011708736419678
    array(1) { ["section"]=> string(76) "basha-policia-ne-momente-tragjike-t-i-bashkohen-kryengritjes-popullore-47404" }