INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Basha kërcënon Ramën:

Basha kërcënon Ramën: "Nesër do ia dëgjosh krismën krimin"

Publikuar më: 10:46 13-10-2017

Për më shuam se 2 orë debat në kuvend debati është zhvilluar mes kryeministrit dhe kreut të opozitës. Ndërsa Rama tentoi ta fusë në “sherr” me Nard Ndokën, kreu i demokratëve e akuzoi shefin e qeverisë të lidhur direkt me krimin. Duke i thënë se nuk e ka kuptuar atë çfarë i tha më herë kryedemorkati jo vetëm që ia përsëriti shprehjen ai e paralajmëroi.
Lulzim Basha:
“Ti je peshku i madh nuk mund të jesh dhe peshkatari. Bluaje pak sot mund të duket një fjalë e vogël sot, nesër do ia dëgjosh krismën”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00066184997558594
    array(1) { ["section"]=> string(61) "basha-kercenon-ramen-neser-do-ia-degjosh-krismen-krimin-38852" }