INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Apapa, qetësohuni! Maluma do të jetë bashkë me Era Istrefin në 'FIFA World Cup Russia 2018' [FOTO]

Apapa, qetësohuni! Maluma do të jetë bashkë me Era Istrefin në 'FIFA World Cup Russia 2018' [FOTO]

Publikuar më: 17:24 28-05-2018

Ai është një ndër këngëtarët më të preferuar latin dhe jo vetëm. Maluma është ndër artistët më me shumë klikime në YouTube dhe shumë produksione të tij kanë arritur mbi 1 bilion klikime dhe kjo nuk është pak. Mirëpo edhe ylli shqiptar, Era Istrefi tashmë ka një këngë me mbi 500 milion klikime dhe mbas Botërorit 2018 pritet që suksesi i saj të kalojë çdo pritshmëri.

Por e dini që edhe Maluma do të jetë në Rusi për Kampionatin Botëror në Rusi? Këtë e ka treguar vetë këngëtari përmes një fotoje në Instagram. Pritet që edhe ai mund të performojë në arenën e madhe bashkë me Jason Derulo, por a do ju pëlqente një bashkëpunim mes tij dhe shqiptares, Istrefi? Ku i dihet, nëse Maluma do e pëlqejë Erën, mbase kjo gjë edhe realizohet./intv.al/

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001093864440918
    array(1) { ["section"]=> string(98) "apapa-qetesohuni-maluma-do-te-jete-bashke-me-era-istrefin-ne-fifa-world-cup-russia-2018-foto-59917" }