INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
A tregon ky gjest se Enca do të surprizojë Noizyn për ditëlindje? [VIDEO]

A tregon ky gjest se Enca do të surprizojë Noizyn për ditëlindje? [VIDEO]

Publikuar më: 15:01 27-09-2017

Prishja e marrëdhënies së tyre bëri shumë bujë në media.

Noizy dhe Enca ishin kthyer në dy bashkëpunëtorë të ngushtë dhe jo vetëm. Megjithatë ky bashkëpunim  përfundoi  jo mirë. Edhe pse të ndarë, emrat e tyre vazhduan të lakoheshin për një kohë të gjatë pasi ishte kuptuar se Enca kishte një tërheqje ndaj reperit. Si  duket këngëtarja nuk e ka harruar ende 31 vjeçarin  ose është rastësia ajo që po i bën sërish bashkë në të njëjtin vend. Noizy prej pak ditësh ka udhëtuar drejt Zvicrës bashkë me disa nga miqtë e tij, ku kaloi edhe ditëlindjen. Ndërkohë mbrëmë në orët e vona edhe Enca është nisur drejt Zvicrës me mikun e saj. Nuk e dimë nëse arsyeja është ndonjë koncert atje pasi këngëtarja nuk ka publikuar ndonjë lajmërim në faqen e saj të Instagram. Mos ndoshta ajo po mendon të surprizojë Noizyn atje për ditëlindje? Kjo do t’i jepte fund edhe hatërmbetjeve mes tyre. /intv.al/

ujytuk.png

 

22054649_10212201089215740_599761338_n.jpg

22052858_10212201089175739_820518655_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012318134307861
    array(1) { ["section"]=> string(76) "a-tregon-ky-gjest-se-enca-do-te-surprizoje-noizyn-per-ditelindje-video-37598" }