INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zëvendësiministri humbi jetën në Brezovicë! Rrëngjeth me dedikimin e saj bashkëshortja[FOTO]

Zëvendësiministri humbi jetën në Brezovicë! Rrëngjeth me dedikimin e saj bashkëshortja[FOTO]

Publikuar më: 12:49 22-02-2019

Pak javë më parë zëvendësministri kosovar i Diasporës, Arian Daci, humbi jetën si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë.

Bashkëshortja e tij nuk po e beson ende dhe vazhdimisht bën dedikime për bashkëshortin e ndjerë.
Ajo ka bërë një dedikim që të rëngjeth në Instagram dhe shprehet se në çdo moment mendjen e ka te ai.
"Prania jote mbush tërë shtëpinë. Edhe kur je larg, sërish më bëhet sikur ti je aty. Kontrolloj çdo dhomë, duke pritur që të shoh, kthehem të të flas dhe ndjej se si zemra më tretet në heshtje. Ti je në mendjen dhe shpirtin tim. Je në çdo grimëz ajri që thith. Je pjesë e imja përgjithmonë"! ka shkruar ajo.

ar.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034630298614502