INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbuloni shifrën e ‘çmendur’ që shpenzoi Eleni FOUREIRA! I merr ‘borxh’ këtë mashkull Beyonce-s dhe J.LO në skenën e EUROVISION [FOTO/VIDEO]

Zbuloni shifrën e ‘çmendur’ që shpenzoi Eleni FOUREIRA! I merr ‘borxh’ këtë mashkull Beyonce-s dhe J.LO në skenën e EUROVISION [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 20:52 14-05-2018

Shih, shih, Qipro sa lek paska pas!

Eleni Foureira është një ndër personazhet më të komentuar të momentit dhe tashmë po bën “namin” ngado. Kënga e saj “Fuego” është ndër këngët më të dëgjuara dhe kërkuara së fundmi në të gjitha platformat. Ajo arriti të triumfojë në Eurovision duke dalë e dyta dhe duke bërë kështu histori jo vetëm për Qipron, por edhe me performancën e saj. Por e keni menduar se sa kushtuar çdo detaj i Elenit në rrugëtimin e saj në Eurovision?

Mediat greke e kanë “zhbiriluar” çdo detaj në lidhje me koston e shpenzuar për Foureira-n. Financa e rrugëtimit të këngëtares kap shifra të “çmendura”, plot 120.000 Euro. Garancia, qëndrimi dhe ushqimi, biletat, videoklipi, styling & make-up, skena, balerinat etj kanë arritur shifrën e madhe. Por e dini kush ishte stilisti i veshjes së Foureiras?

b186c24d-7ecf-4553-ac8b-b1e60232b6af.jpg

Stilisti i Beyonce, i J.Lo dhe shume yjeve të tjerë dhe këtë e thotë vetë Eleni në videon me poshtë. Epo jo më kot shumë e akuzuan sikur ka kopjuar, pasi ka qenë në dorë të tjetër kujt kjo gjë, por duhet thënë që shkëlqeu./intv.al/

Zbuloni shifrën e ‘çmendur’ që shpenzoi Eleni FOUREIRA! I merr ‘borxh’ këtë mashkull Beyonce-s dhe J.LO në skenën e EUROVISION [FOTO/VIDEO]

Shih, shih, Qipro sa lek paska pas!

Eleni Foureira është një ndër personazhet më të komentuar të momentit dhe tashmë po bën “namin” ngado. Kënga e saj “Fuego” është ndër këngët më të dëgjuara dhe kërkuara së fundmi në të gjitha platformat. Ajo arriti të triumfojë në Eurovision duke dalë e dyta dhe duke bërë kështu histori jo vetëm për Qipron, por edhe me performancën e saj. Por e keni menduar se sa kushtuar çdo detaj i Elenit në rrugëtimin e saj në Eurovision?

Mediat greke e kanë “zhbiriluar” çdo detaj në lidhje me koston e shpenzuar për Foureira-n. Financa e rrugëtimit të këngëtares kap shifra të “çmendura”, plot 120.000 Euro. Garancia, qëndrimi dhe ushqimi, biletat, videoklipi, styling & make-up, skena, balerinat etj kanë arritur shifrën e madhe. Por e dini kush ishte stilisti i veshjes së Foureiras?

Stilisti i Beyonce, i J.Lo dhe shume yjeve të tjerë dhe këtë e thotë vetë Eleni në videon me poshtë. Epo jo më kot shumë e akuzuan sikur ka kopjuar, pasi ka qenë në dorë të tjetër kujt kjo gjë, por duhet thënë që shkëlqeu./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0034310817718506