INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbuloi të pathënat që nuk e dinim për të, Luizi thumbon keq Meridianin

Zbuloi të pathënat që nuk e dinim për të, Luizi thumbon keq Meridianin

Publikuar më: 18:32 19-05-2023

Luiz Ejlli ishte një ndër banorët më të pëlqyer të sezonit të dytë të “Big Brother VIP”, i cili me strategjitë dhe sjelljen e tij apasioni të gjithë publikun. Së fundmi në një interviste, ai deklaroi se dy shokët të cilët u prezantuan si njerëzit e tij më të afërt, Mario dhe Joni, në fakt nuk janë njerëzit më të afërt, pasi kishin klohë pa folur. E po ashtu, ai tha se Meridian Ramcajn nuk e ka shok, por thjesht të njohur.

Ky i fundit ka reaguar duke u shprehur i zhgënjyer, ndërsa ka publikuar dhe disa foto me Luizin, ku shfaqen së bashku.

Për këtë Luizi ka zgjedhur ta ironizojë, teksa në Instagramin e tij ka ka postuar një foto, ku si përshkrim shkruan: “Karrigia më tha që njihemi prej kohësh, sepse kemi dhe foto bashkë”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0016860961914062