INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në pritje të një djali? Xhensila Myrtezaj zbulon si qëndron e vërteta

Në pritje të një djali? Xhensila Myrtezaj zbulon si qëndron e vërteta

Publikuar më: 16:28 19-05-2023

Xhensila Myrtezaj ka reaguar në mediat sociale pas aludimeve se është shtatzënë. Disa media raportuan se ajo është në pritje të ëmbël dhe se do bëhet me një djalë. Gjë që rezulton sërish e pavërtetë. Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto nga palestra teksa në një status shkruan më pas: “Filluan prap më duket”. Ajo është vendosur shpesh në qendër të aludimeve të tilla që i ka mohuar gjithmonë.

-640-0-646782e852265.jpg-640-0-646782e81c233.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0033340454101562