INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohen dhe dy konkurrentë të tjerë të “Dancing With the Stars”/ Lista

Zbulohen dhe dy konkurrentë të tjerë të “Dancing With the Stars”/ Lista

Publikuar më: 21:34 22-09-2022

“Dancing With the Stars” nis pikërisht në muajin tetor dhe pak nga pak po zbulojmë edhe artistët dhe personazhet vip që do t’i bashkohen spektaklit të kërcimit me VIP-a.

Konkurrentët që janë zbuluar deri më tani janë : Alban Nimani, Sara Hoxha, Megi Pojani, Ardit Çuni, Deborah Keçi, Salsano Rrapi, Irini Qirjako, biznesmeni Arbër Çepani, Julka Gramo dhe Elhaida Dani.

Së fundmi janë zbuluar dhe dy konkurrentë të tjerë. Bëhet fjalë pikërisht për Ilir Dushkaj. Ai është mjeshtër i koktejleve, por sa do t’ia dalë ta shkundë skenën?!

Konkurrentja tjetër është gazetarja dhe prezantuesja Elona Duro.

Article Logic
Execution time: 0.0034360885620117