INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Armina Mevlani do të jetë Berisha apo Mevlani pas dasmës?! Moderatorja i zbulon të gjitha detajet e ceremonisë së saj

Armina Mevlani do të jetë Berisha apo Mevlani pas dasmës?! Moderatorja i zbulon të gjitha detajet e ceremonisë së saj

Publikuar më: 19:28 22-09-2022

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë të diel të datës 25 shtator. “Javës tjetër do jesh si zonja Berisha, do na vish në studio”, i tha Dalina Buzi gjatë emisionit “Goca dhe Gra”, si e vetmja e ftuar nga programi.Dhe Armina iu përgjigj se, “Jo do të vij zi zonja Mevlani. Do të vazhdoj të jem zonja Mevlani.” Mesa duket edhe Armina si shumë vajza nuk ka preferuar të marrë mbiemrin e bashkëshortit por të mbajë të sajin.

Armina dhe Shkëlzeni e duan shumë stinën e vjeshtës dhe kjo është arsyeja që vendosën që dasmën ta bëjnë në shtator. Ajo ka zbuluar gjithashtu se edhe vjehrri i saj, Sali Berisha ka shprehur mbështetje për datën e dasmës.

 

Article Logic
Execution time: 0.0032761096954346