INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli me famë ndërkombëtare, sozi e Bella Hadid, mahnit shqiptarët në Butrint! Ja cilët ishin spektatorët VIP që e ndoqën [FOTO]

Ylli me famë ndërkombëtare, sozi e Bella Hadid, mahnit shqiptarët në Butrint! Ja cilët ishin spektatorët VIP që e ndoqën [FOTO]

Publikuar më: 20:36 22-06-2019

Këngëtarja e njohur franceze Carla Bruni, 'sozia e Bella Hadid', ka bërë bashkë personazhe të politikës, të medias, artit dhe kulturës, me koncertin e saj në Butrint.

648b8799-959b-41ba-ad6f-3c58caedc02c.jpg

bell.png

Në këtë vizitë të parë në vendin tonë, Carla shoqërohej nga bashkëshorti, ish-Presidenti francez Nicolas Sarkozy.

Ky i fundit ishte ulur pranë kryeministrit shqiptar, Edi Rama i cili publikoi sot pamje nga koncerti ku ndodhej bashkë me familjen.

Teksa opozita protestonte në Tiranë kundër qeverisë, kryeministri Edi Rama publikoi videon nga Butrinti.

Në mesin e spektatorëve ishte bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama bashkë me djalin Zaho dhe vajzën Rea.

WhatsApp-Image-2019-06-21-at-21.39.28.jpg

Për të ndjekur koncertin në Butrint ishte edhe bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa.

WhatsApp-Image-2019-06-21-at-21.39.11-e1561147796282.jpg

Gjithashtu koncerti u ndoq edhe nga personazhe të tjerë të njohur si Isida Mollaymeri, Ardi Asllani, Suada Daci, Eni Shehu etj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072569847106934
    array(1) { ["section"]=> string(128) "ylli-me-fame-nderkombetare-sozi-e-bella-hadid-mahnit-shqiptaret-ne-butrint-ja-cilet-ishin-spektatoret-vip-qe-e-ndoqen-foto-96914" }