INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Dua Lipa, Isaac Carew bën këtë VEPRIM dhe la të gjithë pa fjalë! [FOTO]

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Isaac Carew bën këtë VEPRIM dhe la të gjithë pa fjalë! [FOTO]

Publikuar më: 20:58 22-06-2019

Shefi i njohur i kuzhinës Isaac Carew, ka vendosur të ndryshojë look pas ndarjes nga Dua Lipa.

Dua Lipa dhe Isaac Carew i dhanë fund lidhjes së tyre 18 muaj pasi u rikthyen bashkë, ndërsa thuhet se ky ka qenë vendimi i këngëtares. 

Çifti ishte ndarë dhe më herët, por u rikthyen së bashku me qasjen për t’u përpjekur që kjo marrëdhënie të funksionojë.

Por angazhimet e të dyve e bën të pamundur që kjo lidhje të vazhdonte pasi takoheshin shumë pak.

Isaac është rikthyer në rrjetet sociale pas një periudhe jo të mirë shëndetësore. Ai ka kryer një ndërhyrje në shpinë dhe fansat e tij po thonë se Dua e ka lënë në momentin kur ai ia kishte nevojën më shumë.

Por le të kthehemi pak të postimi i sotëm. Isaac shihet në fotografinë e fundit shumë ndryshe pasi ka lënë mjekër.

Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët e kanë komplimentuar për këtë ndryshim duke i thënë se mjekrra i shkon.

Epo look i ri, jetë e re!

isaac.png

Article Logic
Execution time: 0.0031590461730957