INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli i pop-it vjedh aplikacionin me emrin e saj, hidhet në gjygj nga...

Ylli i pop-it vjedh aplikacionin me emrin e saj, hidhet në gjygj nga...

Publikuar më: 00:02 21-07-2018

Mesa duket Taylor Swift ka vjedhur aplikacionin esaj të lojërave, The Swift Life, të paktën kështu deklaron një kompani e vogël kompjuterike e cila ka hedhur këngëtaren në gjygj.

SwiftLife, një kompani konsultimi kompjuterik, pretendon se ka patur këtë emër që nga viti 2007, dhe më pas Taylor vodhi emrin.

Pronari i kompanisë thotë se ai nuk është kontaktuar kurrë nga vetë këngëtarja apo nga përfaqësues të saj mbi aplikacionin që ajo do të krijonte.

Tani kompania e vogël kompjuterike shpesh ngatërrohet me aplikacionin e këngëtares duke i sjellë dhe humbje të shumta pronarit të saj.

taylorr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00819993019104