INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xiaomi Mi Mix 3 me një dizajn të çuditshëm

Xiaomi Mi Mix 3 me një dizajn të çuditshëm

Publikuar më: 10:12 04-10-2018

Thashethemet rreth anijeve të prodhuesit tjetër kinez nuk kanë munguar në javët e fundit. Por tani ka ardhur muaji i tetorit dhe me të thashethemet e para po vijnë edhe për datën e prezantimit të Xiaomi Mi MIX 3, drejtpërdrejt nga një rrjedhje e dyshuar.

Ky tetor është muaji në të cilin më në fund Xiaomi Mi MIX 3 do të shohë dritën e diellit. Konfirmimi ka ardhur para disa kohësh, nga askush tjetër përveçse Donovan Sung, dhe tani i mungon vetëm dita e lancimit. Për të zbuluar misterin do të mendonte një teaser misterioze që u shfaq në Weibo, gjë që do të konfirmonte se dita e lancimit do të jetë më 15 tetor.

Instagram Banner

Për siguri absolute ne vetëm duhet të presim për konfirmim nga Xiaomi ose, të paktën, detaje të mëtejshme (ndoshta me imazhe më bindëse). Duke folur për siguritë, aktualisht detajet e vetme që ju mund të mbështeteni 100% është vështrimi i parë për këtë smartphone, ofruar për ne nga Presidenti Lin Bin: Xiaomi Mi MIX 3 do të vijë me një dizajn slider, ashtu si Honor Magic 2.

Article Logic
Execution time: 0.0079069137573242