INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xiaomi konfirmon zyrtarisht, Xiaomi Mi Mix 3 i vetmi me këto karakteristika

Xiaomi konfirmon zyrtarisht, Xiaomi Mi Mix 3 i vetmi me këto karakteristika

Publikuar më: 10:54 20-10-2018

Kompania teknologjike kineze Xiaomi sot ka konfirmuar spekulimet për smartfonin më të ri të saj që pritet të lansohet, Mi Mix 3.

Xiaomi në Spanjë, ka konfirmuar se Mi Mix 3 do të vijë me 10GB RAM si dhe do të mbështesë teknologjinë 5G.

10 GB RAM është realisht tepër shumë e ekzagjeruar, por rrjetet 5G pritet që shumë shpejtë të vërshojnë pothuajse të gjithë botën, kështu që kjo mund të jetë një gjë e vlefshme për të.

Instagram Banner
Article Logic
Execution time: 0.0057590007781982
array(1) { ["section"]=> string(80) "xiaomi-konfirmon-zyrtarisht-xiaomi-mi-mix-3-i-vetmi-me-keto-karakteristika-75933" }