INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhemi Shehu bën gjestin e rrallë! Ndihmon bizneset e të tjerëve kundrejt asnjë pagese [FOTO]

Xhemi Shehu bën gjestin e rrallë! Ndihmon bizneset e të tjerëve kundrejt asnjë pagese [FOTO]

Publikuar më: 16:32 25-04-2020

Në këto kohë të vështira, bizneset e mëdha apo të vogla janë ato që po ndjejnë më shumë vështirësi.

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu ka vendosur t’i ndihmojë në një mënyrë mjaft të veçantë.

Ajo ka menduar ta vërë profilin e saj zyrtar të ‘Instagram-it’ në shërbim të tyre, për të ofruar reklamë pa pagesë për të gjitha bizneset e interesuara.

Menjëherë në llogarinë e saj kanë mbërritur shumë kërkesa dhe Xhemi e ka mbajtur premtimin e saj. Gjeste si këto janë për t’u duartrokitur në ditë si këto kur të gjithë po përballen me një krizë të madhe.

 

Article Logic
Execution time: 0.003270149230957