INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xheloze në maksimum? Kiara nuk i zë besë Jorit për Luizin, ky veprim i saj po bën xhiron e rrjetit

Xheloze në maksimum? Kiara nuk i zë besë Jorit për Luizin, ky veprim i saj po bën xhiron e rrjetit

Publikuar më: 18:29 16-03-2023

Jori Delli tërhoqi vëmendjen e publikut që në ditët e para të hyrjes së saj në “Big Brother Vip Albania”, përveç me bukurinë e saj dhe trupin seksi, edhe me flirtimet ndaj Luizit.

Të paktën kështu iu dukën publikut, ku videot mes të dyve bënë xhiron e rrjetit në “TikTok”.

Por duket se këto flirte mes Luizit dhe Jorit janë vënë re dhe nga ana e Kiarës. Mbrëmjen e djeshme ata po qëndronin të tre në sallon dhe në momentin kur Luizi u ngrit për të marrë diçka, Kiara pas disa shikimeve ndaj Jorit, është ulur pranë saj, duke bërë që Luizi mos ulet më ngjitur modeles.

Këto pamje janë duke bërë xhiron e rrjetit, ku po komentohen nga ndjekësit si shenja xhelozie nga ana e Kiarës.

 

@bigggbrothervip ##luizejlli #kiaratito #bigbrother #fyp #viral ♬ original sound - ?
Article Logic
Execution time: 0.0038039684295654