INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Ylli Limani ka gati bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar, ja cili është ai [FOTO]

WOW! Ylli Limani ka gati bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar, ja cili është ai [FOTO]

Publikuar më: 20:29 22-06-2020

Pas karantinës, artistët e njohur shqiptarë janë rikthyer plot frymëzim për projekte të reja që do të bëjnë namin këto muaj.

Pasi dogji rrjetin me këngën e tij solo “I kam kall”, Ylli Limani ka një tjetër surprizë për fansat e tij.

Shumë shpejt ai do të sjellë një bashkëpunim me reperin e njohur Lumi B dhe pritet që kënga të jetë nam!

Nuk dihet ende një datë publikimi, mirëpo mësohet se dyshja është në punë e sipër të përgatitjes së hitit të ri.

Kënga është tashmë gati, ndërsa klipi pritet të xhirohet brenda pak ditëve nga “Imagine Films”.

Të gjithë u bëmë kuriozë për titullin e këtij projekti, të cilin do ta mësojmë shumë shpejt nga Ylli dhe Lumi B.

iPiccy-collage-75.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034458637237549