INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! ''Natasha nga Rusia…'', Ronela Hajati bën këtë ndryshim në pamje dhe duket shumë YLL! [FOTO]

WOW! ''Natasha nga Rusia…'', Ronela Hajati bën këtë ndryshim në pamje dhe duket shumë YLL! [FOTO]

Publikuar më: 19:29 31-10-2019

Pas 4 vitesh brune origjinale, Ronela vendos të ndryshojë pamje dhe këtë herë duket se ka goditur në shenjë. Këngëtarja ka vendosur të shndërrohet në një bionde shumë simpatike dhe duhet thënë se pamja e re i shkon shumë.

Ronela e ka lënë rrënjën e flokëve në ngjyrë natyrale dhe pjesën tjetër totalisht bionde në ngjyrë platin. Ajo shfaqet me flokë të gjata me onde të valëzuara dhe duket vërtetë shumë bukur.

tasha.png

Article Logic
Execution time: 0.0028901100158691