INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronela Hajati bën ndryshimin DRASTIK në pamje dhe duket si një copë ylli! [FOTO]

Ronela Hajati bën ndryshimin DRASTIK në pamje dhe duket si një copë ylli! [FOTO]

Publikuar më: 12:01 10-09-2019

Vendosi edhe ajo ti përshtatet modes së fundit të flokëve të shkurtër dhe duhet pranuar se duket mjaft bukur. Ronela ka vendosur së fundmi të shkurtojë flokët në gjatësinë mbi supe, siç kemi parë të bëjnë shumë personazhe të njohur, ndërsa ka postuar në Instagram disa foto me lookun e ri.

Ky model i ri flokësh duket mjaft bukur tek këngëtarja e cila madje me humor i ka vendosur vetes edhe një mjekër të bardhë, duke u shfaqur në versionin mashkull. Ronela festoi pak ditë më parë ditëlindjen në një festë të çmendur, ndërsa nuk munguan dhuratat e shtrenjta dhe momentet e veçanta të cilat këngëtarja i shpërndau në instagramin e saj.

 juknow.png

Article Logic
Execution time: 0.0029969215393066