INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Era Istrefi për pushime në Mykonos me yllin BOTËROR dhe të dashurin e saj të përfolur! [FOTO]

WOW! Era Istrefi për pushime në Mykonos me yllin BOTËROR dhe të dashurin e saj të përfolur! [FOTO]

Publikuar më: 13:51 30-07-2019

Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila na ka bërë krenarë me sukseset që ka arritur në karrierën muzikore. Fama e saj i ka tejkaluar kufijtë prej vitesh dhe falë talentit, ka bashkëpunuar me emrat më të njohur të muzikës botërore dhe ka performuar në festivale ndërkombëtare, si dhe në finalen e Kupës së Botës 2018.

Së fundmi është përfolur për një lidhje të mundshme me këngëtarin e njohur britanik Julian Perreta, mirëpo pavarësisht mesazheve romantike, nuk ka patur gjë zyrtare.

Në këto ditë të nxehta korriku, Era Istrefi ka vendosur të pushojë në ishullin ku shkojnë të gjithë të famshmit, pikërisht Mykonos, por ajo nuk është vetëm.

Këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet krah Dj me famë botërore, Diplo, i cili ka performuar në klubet e njohura të ishullit grek, ndërkohë që pranë tij qëndronte Era.

ROLES.jpg

 

Epo na e kanë treguar gjithmonë që janë shumë shokë.

KOKAINA.png

Mirëpo bashkë me Erën është edhe i dashuri i saj i përfolur, Julian Perreta me të cilin publikoi një video teksa shfaqej në makinë në shoqërinë e disa vajzave të tjera. 

 

Article Logic
Execution time: 0.0036859512329102