INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa i 'rrëmben' bashkëpunëtorin Era Istrefit! Shihni ç'i shkruan ylli botëror, Erës [FOTO]

Dua Lipa i 'rrëmben' bashkëpunëtorin Era Istrefit! Shihni ç'i shkruan ylli botëror, Erës [FOTO]

Publikuar më: 21:10 23-06-2018

Era Istrefi tani është duke shijuar suksesin e saj ndërkombëtar, njëjtë edhe Dua Lipa!

Ishin "Bon Bon" dhe "New Rules", këngët që bënë të mundur që vajzat shqiptare të njiheshin në mbarë botën. Por tashmë Era-s iu dhe edhe një mundësi shumë e madhe, u bë zëri zyrtar i himnit të Botërorit 2018, krah Will Smith, Nicky Jam dhe Diplo.

Nëse keni bërë një 'xhiro' nga Instagram-i i @strefie do shihni sa e sa herë e ngacmon Dj i famshëm, Diplo. Por nëse nuk e dini ai ka miqësi edhe me Dua Lipa-n. Kjo e fundit ka postuar edhe disa foto në 'insta story' ku shihen bashkë. 

DgVcaEzWkAAOYhV.jpg

Së fundmi ashtu si Dua edhe Era tregoi sa krenare u ndje me fitoren e Zvicrës kundër Serbisë, duke postuar foton e dy çunave, Shaqirit e Xhakës. Por më pas postoi edhe një video me momente nga klipi  ku si mbishkrim ka "One love, one nation", ndërkohë Diplo i shkruan "One Love". Hmm ç'po ndodh vallë mes dyshes?/intv.al/

ad983c8c-f314-4a82-8e6f-7ba40991d684.jpg

 

 

Dua Lipa i 'rrëmben' bashkëpunëtorin Era Istrefit! Shihni ç'i shkruan ylli botëror, Erës [FOTO]

Era Istrefi tani është duke shijuar suksesin e saj ndërkombëtar, njëjtë edhe Dua Lipa!

Ishin "Bon Bon" dhe "New Rules", këngët që bënë të mundur që vajzat shqiptare të njiheshin në mbarë botën. Por tashmë Era-s iu dhe edhe një mundësi shumë e madhe, u bë zëri zyrtar i himnit të Botërorit 2018, krah Will Smith, Nicky Jam dhe Diplo.

Nëse keni bërë një 'xhiro' nga Instagram-i i @strefie do shihni sa e sa herë e ngacmon Dj i famshëm, Diplo. Por nëse nuk e dini ai ka miqësi edhe me Dua Lipa-n. Kjo e fundit ka postuar edhe disa foto në 'insta story' ku shihen bashkë.

Së fundmi ashtu si Dua edhe Era tregoi sa krenare u ndje me fitoren e Zvicrës kundër Serbisë, duke postuar foton e dy çunave, Shaqirit e Xhakës. Por më pas postoi edhe një video me momente nga klipi ku si mbishkrim ka "One love, one nation", ndërkohë Diplo i shkruan "One Love". Hmm ç'po ndodh vallë mes dyshes?/intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0035400390625