INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Blogerja e njohur Chiara Ferragni qenka fanse ''e çmendur'' e këngëtares SHQIPTARE, ja çfarë i thotë asaj! [FOTO]

WOW! Blogerja e njohur Chiara Ferragni qenka fanse ''e çmendur'' e këngëtares SHQIPTARE, ja çfarë i thotë asaj! [FOTO]

Publikuar më: 11:34 26-04-2019

Chiara Ferragni është një prej blogereve me më ndikim në botë dhe numëron shumë fansa në rrjetet sociale. Më 1 shtator ajo dhe këngëtari italian Fedez u betuan për dashuri të përjetshme në një ceremoni intime me miqtë.

Blogerja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale dhe veshjet e saj kthehen në trend për shumë femra në të gjithë botën. Nëpërmjet një postimi të fundit, Chiara ka treguar sërish se është fanse e këngëtares shqiptare Dua Lipa.

Madje, Chiara ka treguar se i pëlqen shumë sa herë dëgjon këngët e saj.

"Gjithmonë dëshiroj t'i dëgjoj këngët e tua"- shkruan blogerja krahas postimit ku etiketon Dua Lipën.

 

alw.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027589797973633