INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Adele shfaqet për herë të parë pas humbjes së 20 kg, do habiteni nga transformimi [FOTO]

WOW! Adele shfaqet për herë të parë pas humbjes së 20 kg, do habiteni nga transformimi [FOTO]

Publikuar më: 10:35 21-06-2019

Adele është një nga këngëtaret më të famshme botërore e cila deri tani numëron disa hite në repertorin e saj si “Someone like you” dhe “Hello”.

Në fillimet e karrierës së saj ajo është njohur me disa kilogramë më shumë në trupin e saj, por mesa duket Adele ka vendosur të na befasojë duke u dobësuar.

Këngëtarja Adele para pak javësh dha lajmin se u nda nga bashkëshorti i saj. Dhe pas kësaj ndarje ajo nuk mund të ishte më e lumtur. Ajo ka realizuar disa udhëtime si dhe ka blerë një vilë të re. Me sa duket ka qenë dhe koha e ndryshimeve të saj në aspektin fizik.

Këngëtarja ka humbur plot 20 kilogram që pas ndarjes dhe në daljen e saj të fundit publike ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave me pamjen. Ajo ka pozuar bashkë me grupin ‘Spice girls’ teksa në sy ka rënë format e saj perfekte.

Sipas Daily Mail këngëtarja ka ndejkur dietën "The Sirtfood" . Sipas eksertëve kjo dietë ushqimore konsiston në shtimin e proteinave në regjimin ushqimor gjithashtu lejon dhe konsumimin e verës dhe çokollatës së zezë. Këngëtarja ka shtuar në praktikën e saj dhe aktivitetin fizik.

5d0b896e2e56c-640-0-5d0b637d21fc4.jpg

5d0b8976169df-640-0-5d0b64bdc6804.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036990642547607