INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas disa vitesh këngëtarja e njohur thyen rekordin e Adele dhe 'e rrëzon' nga froni [VIDEO]

Pas disa vitesh këngëtarja e njohur thyen rekordin e Adele dhe 'e rrëzon' nga froni [VIDEO]

Publikuar më: 13:19 15-01-2019

Mbretëresha e muzikës në platformat online për disa vite me radhë ka qenë Adele me këngën e saj “Hello”, por tashmë duket se dikush tjetër i ka zënë vendin.

Bëhet fjalë pikërisht për Camila Cabello, e cila arriti të rrëmbejë vendin e parë me këngën “Havana”. Kënga e 21 vjeçares është shpallur si kënga më e dëgjuar nga një artiste femër në të gjitha kohërat. “Havana” numëron 3.4 miliardë dëgjime, ndërkohë që “Hello” ka kaluar në vend të dytë me 3.36 miliardë klikime, shkruan Blitz.al

Camila është e nominuar me dy çmime në ndarjen e çmimeve Grammy 2019.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034940242767334