INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vijnë Google Playmoji

Vijnë Google Playmoji

Publikuar më: 13:31 11-10-2018

Pas Animoji të Apple dhe realitetit të shtuar të Samsung Emojy, arrijnë Playmoji të Google, dmth vizatime të animuara 3D. u prezantuan në të njëjtën kohë me paraqitjen e smartphonëve të rinj Pixel 3, në mesin e paketave në dispozicion ka një ekskluzivitet për 10 vitet e para të Marvel Cinematic, me Iron Man dhe personazhet e tjerë. Dallimi me variantet e tjera të emoji është se këto Google nuk e transformojnë fytyrën e përdoruesit ose e bëjnë atë një karakter, por shtojnë fotot dhe vizatimet në 3D në sfond. Playmoji mund të përdoret gjithashtu në modalitetin selfie, me vizatime që bashkëveprojnë me përdoruesin në plan të parë.

Instagram Banner
Article Logic
Execution time: 0.0080139636993408