INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
VIDEO-SKANDALI/ Pasi u tha se skenat intime i kishte filmuar me gruan, ja çfarë vendimi jep Gjykata për policin

VIDEO-SKANDALI/ Pasi u tha se skenat intime i kishte filmuar me gruan, ja çfarë vendimi jep Gjykata për policin

Publikuar më: 12:55 22-02-2019

Është liruar nga paraburgimi efektivi i cili u arrestua pas publikimit të videos së turpshme online. Ai u ndalua më 11 shkurt për ngacmim seksual ndaj një të miture.

Sot gjykata e Shkodrës pas rivlerësimit të masës së sigurisë dha 'detyrim me paraqitje" për Berhan Bajrakurtin, shkruan Oranews.
Lidhur me videon, sipas burimeve të prokurorisë gjatë aktit të ekspertimit të videos së sekuestruar në cilësinë e provës materiale, Berhan Bajrakurti,ka kryen veprime intime me bashkëshorten e tij në ambientet e shtëpisë së tij.

Gjithmonë sipas aktit të ekspertimit në pamjet filmike nuk duket asnjë vajzë. Lidhur me këtë çështje është marë në pyetje dhe bashkëshortja e Bajrakurtit, e cila ka pranuar se video është krejtësisht intime dhe nuk ka lidhje me akte pedofilie siç është trajtuar në media.

Article Logic
Execution time: 0.0038008689880371