INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
VIDEO po bën xhiron e rrjetit! Noizy rrëzohet në skenë, ja si e kaloi situatën e sikletshme!

VIDEO po bën xhiron e rrjetit! Noizy rrëzohet në skenë, ja si e kaloi situatën e sikletshme!

Publikuar më: 20:28 23-07-2021

Reperit të njohur Noizy i ka ndodhur një incident gjatë një performance në skenë. Në rrjet po qarkullon një video ku shihet se atij i kanë rrëshqitur këmbët dhe është rrëzuar mbi turmën e fansave. Siç shihet në video, truprojat e tij kanë ndërhyrë menjëherë për ta ndihmuar. Ata e kanë rikthyer në skenë, ku Noizy ka fituar sërish kontrollin. Kujtojmë se vetëm së fundmi Noizy dhe Dhurata publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar "Mi Amor", i cili po thyen rrjetin me klikime.

 

Article Logic
Execution time: 0.0027990341186523