INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vetëm me të brendshme në katin e 14 të hotelit luksoz në Tiranë, modelja zbulon të vërtetën e FOTOS që bëri xhiron e rrjetit

Vetëm me të brendshme në katin e 14 të hotelit luksoz në Tiranë, modelja zbulon të vërtetën e FOTOS që bëri xhiron e rrjetit

Publikuar më: 17:32 01-07-2019

Para pak muajsh në rrjet qarkulloi një foto ku shfaqej një vajzë me të brendshme në dritaren e një hoteli luksoz në Tiranë dhe të gjithë ishin kuriozë të dinin se kush është vajza seksi që u fotografua nga paparazzit.

jrt1.jpg

Ajo ishte aktorja dhe modelja Emi Canaj. E ftuar në emisionin 'Thumb', Canaj ka treguar për gazetaren Kilda Hysenbegasi të vërtetën e fotos, duke thënë se ishte duke pozuar për një kompani intimo.

'Unë kam qenë dhe po ta pohoj kështu live dhe kam qenë në katin e 14 të hotelit dhe nuk e di kush me ka kapur, por gjithsesi mirë bëri. Unë kam qenë duke xhiruar një miniklip për një intimo. Po ta shikosh foton dallohet se është për një set fotografik edhe pse isha kapur nga të pasmet dhe çfarë nuk kishin thënë. E dashura e deputetit, një deputete që po bën një set fotografik…', u shpreh modelja.

48ec900f-aafe-4b80-a699-13a9e95cc5c7.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033049583435059