INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E takoi? Me siguri nuk e dinit, por Oriolën e paska parë Maluma në sfilatën e GUESS! Ja vajza që rrëmbeu vëmendjen e tij atë mbrëmje [FOTO]

E takoi? Me siguri nuk e dinit, por Oriolën e paska parë Maluma në sfilatën e GUESS! Ja vajza që rrëmbeu vëmendjen e tij atë mbrëmje [FOTO]

Publikuar më: 18:11 01-07-2019

Modelja Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera dhe të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo provokon herë pas herë “flakë” në rrjet, me fotot e saj seksi, ku bien në sy format mbresëlënëse trupore. Së fundmi Oriola Marashi po njeh sukses ndërkombëtar së fundmi në fushën e modelingut. Një nga firmat më prestigjioze në botë, pikërisht firma GUESS ka vendosur që modelen ta përzgjedhë si një nga vajzat që përfaqëson imazhin e saj nëpër botë.

62160119_2570797786278434_2847692911075481916_n.jpg

Kjo u vërtetua edhe në sfilatën më të fundit të koleksionit 2020 ku Oriola u shfaq plot sharm dhe elegancë. Kjo sfilatë kishte të ftuar specialë nga vetë Marciano, të cilët kanë qenë prej kohësh miq të Guess, si modelja seksi Natalia. Bukuroshja bashkëpunon me Guess prej kohësh dhe për shumë që nuk e njohin nga profisioni i saj, e njohin si e  dashura e yllit latin, Maluma. Mirëpo atë mbrëmje në Como, Itali ishte edhe këngëtari i preferuar dhe ne të intv.al ju zbulojmë se Maluma ka qenë në sfilatën më të fundit të koleksionit 2020 nga Guess si dhe në after party.

Edhe pse s'mund të jetë takuar me Oriolën, me siguri e ka parë pasi jo më kot është ndër modelet më të preferuara të gjigandid të modës. Vëmendjen atë natë si duket ia rrëmbeu e dashura e tij, Natalia dhe si duket s'ka pasur sy për vajzat e Guess ose të paktën përsa kohë që ishte me Natalian nuk i pa!/intv.al/

62ab876c-a93e-45ba-ad60-24fcc5527c15.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0036017894744873