INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronela Hajati ‘’u lag’’ për këtë verë! Publikon fotot e para në bikini dhe mbetëm gojë hapur[FOTO]

Ronela Hajati ‘’u lag’’ për këtë verë! Publikon fotot e para në bikini dhe mbetëm gojë hapur[FOTO]

Publikuar më: 20:06 01-07-2019

Ronela Hajati është një nga personazhet e shtypit rozë që gjithmonë pëlqen të jetë autentike dhe e drejtpërdrejtë në ato që bën.

Nëse ju kujtohet vitin e kaluar fotot e para të këngëtares me bikini shfaqnin një trup ndryshe nga ato çfarë ishim mësuar të shihnim tek shumica e estradës.

Me pak celulit dhe trija, Ronela dukej e shkëlqyer në origjinalitetin e saj, ndërsa në rrjete sociale mendimet ishin të kundërta.

Ndërkohë në ditën e sotme, ajo ka publikuar fotot e para të verës 2019 dhe duhet thënë se shohim një Ronelë vërtet të tonifikuar.

Këngëtarja e ka pohuar edhe vetë se i është nënshtruar dietës ketogjenike duke eleminuar yndyrnat dhe karbohidratet, për t’u lënë vendin më tepër proteinave. Një dietë që ka hyrë vërtet në modë ndërmjet VIP-ave.

“U lagëm edhe ktë verë”- ishte përshkrimi me të cilin këngëtarja e kishte shoqëruar foton, duke e lidhur edhe me këngën e e fundit të saj e titulluar: “Lage”.

auto_to15352187951535218810-821x1024.jpg

64631738_292494634875845_6703770842641735420_n.jpg

ronela.GIF

 

Article Logic
Execution time: 0.0034239292144775