INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kanë diferencë në moshë, por Afrona Dika zbulon se si Blero i ka vjedhur asaj zemrën [FOTO]

Kanë diferencë në moshë, por Afrona Dika zbulon se si Blero i ka vjedhur asaj zemrën [FOTO]

Publikuar më: 16:55 01-07-2019

Afrona Dika është dashuruar në Bleron edhe pse ai është më i madh në moshë. Këtë nuk e ka problem ta tregoj Afrona, madje ajo e ka zbuluar se është 26 vjeç dhe këtë e zbuloi në Instagram pas një pyetje që mori nga një ndjekës.

Atyre madje u ka interesuar të dinë edhe se cila është arsyeja që e bën atë të dashurojë Bleron çdo ditë.

“Zemrën e madhe që e ka”, ishte përgjigja e Afrona Dikës e cila në shtator të këtij viti do ta kurorëzojë dashurinë me këngëtarin.

Screenshot_7.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033359527587891