INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, këto janë arsyet pse i acaroni meshkujt edhe kur nuk shprehen

Vajza, këto janë arsyet pse i acaroni meshkujt edhe kur nuk shprehen

Publikuar më: 14:36 18-10-2017

Ka disa anë tuajat që meshkujt (të dashurit) tuaj, thjesht nuk i durojnë dot. Mësojini më poshtë:

Gruaja emocionale

Burrat me të vërtetë urrejnë gratë, që bëhen emocionale në lidhje me absolutisht çdo gjë. Askush nuk është i përsosur, por gruaja që është vazhdimisht në gjendje histerike krijon shqetësim.

Ajo ka një jetë, por ajo duhet të sillet rreth tij!

Burrat nuk mund të pranojnë që gratë të vazhdojnë të gëzojnë hobit e tyre, ndërsa janë në një marrëdhënie. Kur ai bëhet pjesë e botës së saj, kjo vë shumë presion mbi të. Ai ndjehet sikur është përgjegjës për lumturinë e saj dhe ndjenjën për ta përmbushur, e cila nuk është e drejtë e një personi.

Shumë e pavarur

Ndërsa pavarësia është cilësi që burrat admirojnë tek një grua, kur është me tepricë mund të shkaktojë më shumë dëm sesa dobi. Burrat urrejnë gruan e pavarur Tepër sepse ajo nuk pranon asnjë kompliment, pavarësisht nga veprat, dhe nuk merr hapësirë reale për një burrë në jetën e saj, edhe në qoftë se ka dashuri.

Femrat xheloze

Burrat urrejnë gruan që është xheloze dhe veprojnë çmendur për shkak të saj.

Krahasimi me të tjerë

Burrat urrejnë kur gratë krahasojnë atë me tjetër njeri.

Shumë kohë që të vishen

Të gjithë burrat urrejnë këtë, ata e urrejnë kur gratë vishen për gjatë orë.

Telenovela dhe Reality Show

Ka vetëm 1 TV në shtëpi, burrat e urrejnë kur ata shikojnë telenovela dhe Reality Show. Ata preferojnë të shikojnë sport, lajme dhe dokumentarë.

Pazari

Pazari me një vajzë është një prej dënimeve më të rënda për një djalë. 24 orë nuk janë të mjaftueshme për një grua për të blerë një palë të brendshme.

Article Logic
Execution time: 0.0039680004119873