INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Lori Hoxha bën këtë ''GAFË'' për këngën e Rihannës dhe fansat nuk e tolerojnë, shihni çfarë i shkruajnë! [FOTO]

Upsss! Lori Hoxha bën këtë ''GAFË'' për këngën e Rihannës dhe fansat nuk e tolerojnë, shihni çfarë i shkruajnë! [FOTO]

Publikuar më: 10:35 02-05-2019

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë. Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Së fundmi Lori ka publikuar dy foto në Instagram ku shihet në shi, ndërkohë që në dorë mban një çadër. Ajo njihet për diçiturat pikante që përdor nëpër foto dhe në këto të fundit e pa të arsyeshme të vendoste një pjesë nga teksti i këngës “Umbrella” të Rihannës.

“When the sun shine, We’ll shine together”, shkroi Lori, por syrit kritik të fansave nuk u shpëtoi lapsusi që ajo bëri pasi i kujtuar që shkruhet “when the sun shines*”.

Jo se është ndonjë gabim i madh, por me siguri e kanë kritikuar për shkak se Lori shkruan në pjesën më të madhe të rasteve anglisht në profilin e saj.

skish.png

kritk.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0028200149536133