INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, nuk flasin?! Çfarë s’u tha për to, Kida flet për herë të parë për sherrin me Taynën: Se kam… [FOTO]

Upsss, nuk flasin?! Çfarë s’u tha për to, Kida flet për herë të parë për sherrin me Taynën: Se kam… [FOTO]

Publikuar më: 09:10 02-08-2019

Ato janë dy ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe shumë të dashura për publikun, mirëpo kohë më parë u përfol se Kida dhe Tayna janë zënë. Por për të sqaruar këto lajme, Kida ka folur për herë të parë në “Pushime on Top” ku u shpreh:

"Po, gjithmonë i kam pasur marrëdhëniet e mira me të gjithë, asnjëherë nuk kam pasur asgjë me askënd", ka thënë ajo teksa Flori nuk e ka lënë me aq.

Ai i ka përmendur Kidës sherrin me Taynën dhe këngëtarja ka hedhur poshtë lajmet duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie shumë të mirë.

"S’ e kam takuar Tayna-n? Jo, unë me Tayna-n kam ndenjur personalisht, kam ndenjur dhe kam shoqëri...", ka thënë ajo duke i dhënë fund spekulimeve.

kiet.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029759407043457