INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Besi, Erioni dhe KIMIKATI ''thumbojnë'' keq Luana Vjollcën: Mos bëj si...[FOTO]

Upsss! Besi, Erioni dhe KIMIKATI ''thumbojnë'' keq Luana Vjollcën: Mos bëj si...[FOTO]

Publikuar më: 11:56 11-02-2019

Pas një eksperience disa vjeçare në “Portokalli”, Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bylyku janë bashkuar sërish në “Be Coffee”. Në një prej rubrikave të emisionit të tyre, aktorët kishin zgjedhur disa emra të njohur në fusha të ndryshme duke supozuar se nëse këta emra do të ishin këngëtar, cila do të ishte kënga që atyre do t’u shkonte për shtat.

“Kalojmë tek foto e Luana Vjollcës. Luana është këngëtare, por ne mendojme se do t’i shkonte kjo këngë”: thanë aktorët ndërsa në sfond nisi të luhej kënga e Flori Mumajesit “Playback”

“E ke ti një talent, por më mirë të mos e them, mos bëj si e vështirë se më kupton ti shumë mirë…live ti mos kno”; thuhet në vargjet e kësaj kënge!

Në fakt Luana ka publikuar disa video në Instagramin e saj duke kënduar live dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit.

dhnet.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092020034790039
    array(1) { ["section"]=> string(81) "upsss-besi-erioni-dhe-kimikati-thumbojne-keq-luana-vjollcen-mos-bej-si-foto-86683" }