INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Luana Vjollca kapet MAT, u nda nga Krenari? Ky detaj na bën të mendojmë se PO! [FOTO]

Upss! Luana Vjollca kapet MAT, u nda nga Krenari? Ky detaj na bën të mendojmë se PO! [FOTO]

Publikuar më: 21:45 30-07-2018

U bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçaj dhe se ishte ai që e shoqëroi edhe në dasmën e motrës së saj, Marinës. Edhe pse Luana dhe Krenari nuk janë prononcuar ne media si të lidhur, këtë gjë e dinë të gjithë vetëm se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen vërtet private edhe pse vështirë të ndodh kjo gjë.

Por mos ndoshta çifti ka një krisje në lidhje?

Shumë postime nga Luana na kanë bërë të dyshojmë se nuk janë bashkë por një postim së fundmi nga moderatorja na bën të mendojme se PO! Në një ‘insta story’ ajo e quan veten ‘luaneshë’, por do thoni e ç’ka këtu për tu habitur se ajo ashtu e quan veten zakonisht?!

Fotoja më poshtë e siguruar nga inlife.al flet vetë dhe e ka postuar vetë Luana! Ajo mbi foto shkruan “LuAnesh”, pra “L” dhe “A” shkronja kapitale. Hmm, pse vallë? Apo mos ndoshta po mendoni edhe ju atë që po mendojmë ne? Nuk flasim më shumë se mbase gabojmë! Pastaj, jo çdo gjë është rastësore! Luana është me të vërtetë e zgjuar dhe di të bëjë diferencën me këto detaje!/intv.al/

4b0d951a-21cc-4977-a546-f9215751b478.jpg

Pastaj, jo çdo gjë është rastësore! Luana është me të vërtetë e zgjuar dhe di të bëjë diferencën me këto detaje

Article Logic
Execution time: 0.0030100345611572