INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! E paskan mbajtur të fshehur lajmin e bukur dhe s’bëhet fjalë për këngë! Olti Curri i nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit! [FOTO]

Upss! E paskan mbajtur të fshehur lajmin e bukur dhe s’bëhet fjalë për këngë! Olti Curri i nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit! [FOTO]

Publikuar më: 21:47 09-01-2019

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të njohur e më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Prej vitesh ata kanë rrëmbyer zemrat e publikut jo vetëm me këngët e shumta, por edhe me marrëdhënien e tyre të dashurisë.

Romanca e tyre është bekuar edhe me një vajzë bukuroshe të quajtur Ameli. Por çifti ka preferuar që të tregohen paksa diskret duke mos zbuluar gjithçka mbi planet e tyre.

Por i ftuar pasditen e sotme tek emisioni i Rudinës, Olti Curri ia ka nxjerrë sekretin Albanit dhe Miriamit.

“Shumë shpejt Albani dhe Miriami do hapin një biznes shumë interesant. Ja nxorra sekretin. Më falni”, u shpreh Olti.

ret.jpg

Article Logic
Execution time: 0.014564990997314
array(1) { ["section"]=> string(136) "upss-e-paskan-mbajtur-te-fshehur-lajmin-e-bukur-dhe-s-behet-fjale-per-kenge-olti-curri-i-nxjerr-sekretin-albanit-dhe-miriamit-foto-83956" }