INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është i lidhur me Fifin, Kejsin apo Bebe-n?! Kjo VIDEO e Florit me këtë këngëtare po ''i PLAS'' të gjithë!

Është i lidhur me Fifin, Kejsin apo Bebe-n?! Kjo VIDEO e Florit me këtë këngëtare po ''i PLAS'' të gjithë!

Publikuar më: 20:50 09-01-2019

Flori Mumajesi i bën lëmsh të gjithë! 

Kohëve të fundit u përfol mjaft shumë për jetën e tij private e thuajse gjithë karrierën e tij kjo pjesë nuk ka qenë e paprekur. Në mediat online lidhjet e dashurisë së Flori Mumajesit janë vënë në qendër të vëmendjes. Një herë aludohet për lidhje me Fifin, më pas me Kejsi Tolën e kështu me rradhë.

Si të mos mjaftonin këto lajme, ata ishin të ftuar në emisionin e Luanës dhe me “lojërat” e Florit ai na bëri edhe më shumë konfuzë, por si përfundim u kuptua që ata nuk janë në një lidhje, madje Fifi tha fjalët më të mira për kantautorin e njohur duke e quajtur si inspirim.

Mirëpo fansat duan që ata të jenë bashkë dhe kjo shihet fare mirë në këtë video. Flori ka publikuar një video të realizuar nga fansat e tij dhe Fifit në të cilën shfaqet në disa momente të bukura me këngëtaren ndërkohë që në sfond është kënga e tij “PLAS”.

Fansat nuk e përmbajtën dot gëzimin dhe shprehen se ata duken shumë bukur bashkë. Ndërkohë që Flori etiketoi Fifin dhe shkroi:
"E kanë qa" dhe këngëtarja ia ktheu: "Po që jemi protagonistë të denjë dmth".

View this post on Instagram

E KANE QA @fifi.official.fr

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

 dsat.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0083749294281006
array(1) { ["section"]=> string(99) "eshte-i-lidhur-me-fifin-apo-kejsin-pasi-mohuan-gjithcka-kjo-video-e-florit-dhe-fifit-po-i-pla-83948" }