INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë kanë gabuar! Me siguri edhe ju nuk i gjetët të pasmet e kujt SHQIPTAREJE janë këto në FOTO

Të gjithë kanë gabuar! Me siguri edhe ju nuk i gjetët të pasmet e kujt SHQIPTAREJE janë këto në FOTO

Publikuar më: 22:21 09-01-2019

Dhe nuk ju vëmë aspak faj! 

Pasi ta shihni me siguri do habiteni sepse ndoshta s’do e kishit çuar në mendje, por ja që këtë foto e publikoi vetë . Sigurisht që keni filluar të mendoni për femrat shqiptare me të pasmet më të bukura dhe shumë persona që janë pyetur nëse i njohin këto forma kanë dhënë emrash vajzash mjaft të njohur të shoëbiz-it shqiptar. Por këto të pasme janë të Linda Reit, një ndër personazheve më të bujshme në mediat shqiptare.

Pavarësisht se nuk është prezente ne ekran, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente nga jeta e saj personale dhe një ndër to ishte pikërisht kjo foto që ne ua sollëm si quiz.

reyye.png

 

Kujtojmë që Linda Rei pak ditë më parë u shpreh se të pasmet e saj mbajnë kurorën si më të bukurat në Shqipëri.

reia.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0080161094665527