INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Upsi dupsi/ Nuk i bashkon vetëm Hana, mos vallë Loredana sapo konfirmoi rikthimin me Mozzik?!

“Upsi dupsi/ Nuk i bashkon vetëm Hana, mos vallë Loredana sapo konfirmoi rikthimin me Mozzik?!

Publikuar më: 19:30 30-01-2021

Mozzik dhe Loredana kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të spekulimeve se janë rikthyer bashkë. Megjithëse, Mozzik ka mohuar rikthimin dhe se e vetmja gjë është Hana, në fakt veprimet e tyre tregojnë krejt të kundërtën.

Së fundmi dyshja nisën të ndiqeshin sërish në Instagram, jo në profilet e tyre. Loredana ka nisur një biznes të sajin pak kohë më parë dhe nga faqja që ka krijuar për të ka filluar të ndjekë Mozzik. Reperja ka darkuar së bashku me Mozzik e disa miq të tjerë të tyre në një restorant në Tiranë.

Megjithëse, as njëri prej tyre nuk e ka treguar se janë bashkë, Loredana ka postuar në Instagram një foto, në të cilën shihet dora e saj duke mbuluar një person në sfond. “Kush është?”, ka shkruar reperja përkrah fotos. Siç mund të vihet re kuptohet lehtësisht se është Mozzik. 

tupsi.jpg

wh.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0029168128967285