INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups, e bëri kastile?! Po bën namin me këngën e re, por me siguri se keni vënë re këtë DETAJ te Melisa!

Ups, e bëri kastile?! Po bën namin me këngën e re, por me siguri se keni vënë re këtë DETAJ te Melisa!

Publikuar më: 14:32 21-02-2021

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Melisa Lleshi, para pak ditësh publikoi projektin e parë muzikor. Debutimi i Melisës në muzikë vjen pas famës që bëri si konkurrente në “Përputhen”, ndërsa mori përkrahje edhe nga disa artistë.

Përveç artistëve, Melisa ka marrë edhe mbështetjen e fansave të saj të shumtë dhe kjo shihet fare qartë në klikimet në YouTube.

Përgjatë 24 orëve kënga kënga “U kry” ka marrë mbi 1 milion klikime, sukses ky i paparë për Melisën.

“1 milion në 24 orë “U kry”, Faleminderit për punën e palodhur”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

Ajo mori shumë komente dhe për pamjen dhe performancën në këtë klip, por ndoshta një detaj se keni vënë re.

Siç mund ta shihni, Melisa i ka getat e grisura dhe nuk e dimë nëse e ka bërë kastile, apo se ka vënë re.

 

589de37c-3d67-4a40-8e63-7733d287d39a.jpeg

 

Gjithsesi syrit të fansave, nuk iu ka shpëtuar ky detaj.

 

Article Logic
Execution time: 0.010075092315674