INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se ia dedikoi Loredanës pas ndarjes, por shihni si reagon HANA kur dëgjon ''dhelpër dinake'' të MOZZIK [VIDEO]

U tha se ia dedikoi Loredanës pas ndarjes, por shihni si reagon HANA kur dëgjon ''dhelpër dinake'' të MOZZIK [VIDEO]

Publikuar më: 13:05 10-11-2019

Kënga e re e Mozzik ka hapur mjaft debate së fundmi, pasi të gjithë mendojnë se i kushtohet Loredanës. Kjo këngë vjen direkt pas ndarjes dhe teksti i saj të bën të mendosh se kemi të bëjnë me një dedikim për ish partneren.

Por ndërsa të gjithë mendojnë kështu e bija e Mozzik ka një reagim shumë të veçantë ndaj këngës së tij. Mozzik ka postuar një video të vogëlushes e cila kërcen nën ritmet e këngës me lëvizje që do t’ju lenë pa mend, ndërsa në fund buzëqesh ëmbël.

“Vajza e babit”, thotë Mozzik ndërsa e shoqëron komentin me një zemër të madhe të kuqe.

Article Logic
Execution time: 0.0070979595184326
array(1) { ["section"]=> string(116) "u-tha-se-ia-dedikoi-loredanes-pas-ndarjes-por-shihni-si-reagon-hana-kur-degjon-dhelper-dinake-te-mozzik-video-103077" }